Az Agora Gyermek Művészeti Fesztiválján is képviselték iskolánkat tanulóink

Az Agora Gyermek Művészeti Fesztiválján is képviselték iskolánkat tanulóink. A 2. és 4. osztály 9 diákja állt ki a nagyközönség elé versekkel, verses mesével a Sportházban. Nagyon jó hangulatban telt a délután, színvonalas produkciókat láthattunk, és együtt izgultunk egymásért a nézők soraiban. A zsűri dicsérő szavai után nagy örömmel vették át a gyerekek az okleveleket és a méltán megérdemelt ajándékot. Szívből gratulálunk mindenkinek a szép eredményekhez!

Kovács Éva 2.a osztály – Bábel Antónia: A világjáró fogkefe – EZÜST minősítés
Őri Bence 2.a osztály – Kormos István: Mörrenmorcogi Micó Meséje – EZÜST minősítés
Felkészítő tanáruk: Szabó-Ambrus Eszter

Kádár Zoltán 2.b osztály – Kányádi Sándor: Krumplis mese – EZÜST minősítés