Sikeres Jótékonysági Gálahangverseny a Bartók Teremben

Örömmel számolunk be arról, hogy jótékonysági gálahangversenyünk, amelyet a Bartók Teremben június 12.-én rendeztünk meg, nagy sikerrel zárult.

Nagyon boldogok vagyunk, hogy minden szereplő szívét-lelkét beletette a produkciójába, és így egy olyan előadás született, ami a visszajelzések alapján magával ragadta a közönséget.

A műsor elején Kacziba Éva, a művészeti iskola intézményegység-vezetője köszöntötte a hallgatóságot. Bíztatta a közönséget a tapsra, hiszen ifjú növendékeinknek nagy izgalom, de fantasztikus lehetőség is a Bartók-teremben fellépni!

Az est műsorvezetői teendőit iskolánk volt növendéke, Németh Mira látta el.

A helyszínt a Savaria Szimfonikus Zenekar bocsátotta a rendelkezésünkre.

A változatos műsorban szólóhangszeres és kamarazenei produkciók is helyt kaptak.

A zenei tagozat minden pedagógusa készített fel növendékeket, a fellépőkkel együtt izgultak, és együtt örültek a sikernek.

A gálahangverseny nemcsak a művészet ünnepe volt, hanem a közösség összetartozását és közös célokért való kiállását is nagyszerűen jelképezte. Az előadás végén közösen, a közönséggel együtt elénekelt „Áldásoddal megyünk” című ifjúsági ének ezt gyönyörűen szimbolizálta.

Az este folyamán összegyűlt adományok jelentős mértékben támogatják a hangversenyzongora vásárlását, és minden résztvevő büszke lehet arra, hogy hozzájárult ehhez!

Köszönjük mindenkinek, aki eljött, támogatta az alkalmat, és együtt töltötte velünk ezt a felemelő estét. Külön köszönet illeti meg tanárainkat és diákjainkat a színvonalas felkészülésért és a szívmelengető előadásokért. Bízunk benne, hogy a jövőben is hasonló sikerekkel folytathatjuk rendezvényeinket!

Szólistáink voltak:

Zongora:

Francsics Emília, Pelle Zsigmond, Szitár Ádám - Simkó Zsuzsanna növendékei

Jabronka Csongor, Péteri Emma, Rózsa Kolos - Bak Orsolya növendékei

Balogh Fanni, Pünkösty Lia - Andorkó Edit növendékei

Cseke Lilla, Kádár Hunor, Kaibinger Benedek, Ávár Noel - Vlasitsné Kardos Éva növendékei

Pintér Vica, Horváth Anna, Raffai Lóránd - Bognár Rita növendékei

Hegedű:

Kaibinger Olívia, Rózsa Soma - Soósné Poór Katalin növendékei

Lipi Liza - Rác Gábor növendéke

Mundy Lenke - Kacziba Éva növendéke

Cselló:

Lipi Lilla - Pálköviné Békefi Cecília növendéke (Bartók Béla Zeneiskola)

Altfurulya:

Soós Anna - Kiss Barna növendéke

Klarinét:

Dianis Szófia Lotte, Szummer Dorka - Kerti Áron növendékei

Fuvola:

Badics Dóra - Hotzi Péter növendéke

Pintér Dóra - Kerti Áron növendéke

A koncertet színesítették kreatív táncosaink, akik a 4.A osztály szereplőivel a Weöres Sándor versjátékra készült koreográfiát mutatták be.

Felkészítő- Ziskóné Bődi Anett

Énekkarunk is kivette részét a jótékonysági est sikeréből. A lányok összhangja és lelkesedése kétségtelenül hozzájárult a hangulat emelkedettségéhez. A zárószám előadásában közreműködtek az áhítat zenekar tagjai is.

Kórusvezető- Borsos Beatrix

Üde színfolt volt Rác Gábor hegedű tanszakának közös produkciója.

Köszönjük mindenkinek, aki eljött, támogatta az alkalmat, és együtt töltötte velünk ezt a felemelő estét. Külön köszönet illeti meg tanárainkat és diákjainkat a színvonalas felkészülésért és a szívmelengető előadásokért. Bízunk benne, hogy a jövőben is találkozunk a kedves közönségünkkel a rendezvényeinken!

Tekintsék meg képgalériánkat!

Dominó Trans